اشتراک در تلگرام اشتراک در فیس بوک اشتراک در تویتر اشتراک در +1  گوگل اشتراک در لینکداین 1396/12/26داشتن اتاق خوابی ایمن برای نوزاد مشمول رعایت نکاتی است که در هنگام تهیه سیسمونی نوزاد باید رعایت کرد.
7-مورد-از-اساسی-ترین-وسایلی-که-برای-سیسمونی-نوزاد-نیاز-است

7 مورد از اساسی ترین وسایلی که برای سیسمونی نوزاد نیاز است


نوزاد بیشتر وقتش را در اتاق خواب می گذراند بنابراین محل نگهداری او باید کاملا امن باشد. از آنجایی که شما نیز بیشتر وقتتان را در اتاق کنار نوزاد می گذرانید باید محلی جذاب، راحت و مرتب باشد.  در این مقاله سیسمونی سبز تولید کننده سرویس خواب نوزاد و کودک برای شما از 7 مورد مهم و اساسی در تهیه سیسمونی نوزاد می گوید تا اتاق خوابی امن برای نوزاد مهیا شود.

 

 1 -تختخواب نوزاد در سیسمونی نوزاد

1. می توانید از روز اول تولد نوزاد از تخت نوزاد استفاده کنید. فرزند شما احتمالا تا سن 2 یا 3 سالگی می تواند روی تخت نوزاد بخوابد.
2. بنابراین یک تخت محکم را انتخاب کنید که وقتی با آن دست می زنید نلرزد. اگر به فضای ذخیره سازی نیاز دارید یا یک اتاقتان کوچک است، تخت کشودار برای نگهداری لوازم نوزاد تهیه کنید.
3. بسیاری از والدین برای صرفه جویی در فضا و هزینه، تخت های کوچک می خرند. ، گهواره ها نیز کوچکتر و ارزان تر هستند. هرچند نوزاد خیلی زود از آنها خارج می شود.


نکات ایمنی در خصوص تخت نوزاد

• از تخت هایی که دیواره سمت چپ آن ها جدا می شود، استفاده نکنید؛ طرف متحرک می تواند جدا شود و می تواند نوزاد را بین تشک و دیواره گیر اندازد و خفه کند.
• از سپر تخت که به صورت لولایی است و به داخل درهای نرده تخت متصل می شود استفاده نکنید. ملافه های تخت شامل ضربه گیر است