اشتراک در تلگرام اشتراک در فیس بوک اشتراک در تویتر اشتراک در +1  گوگل اشتراک در لینکداین 1397/01/27برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب دخترانه رنگ بسیار مهم است در این مقاله چند طراحی جذاب اتاق خواب با استفاده از رنگها ارائه می شود
6-طراحی-جذاب-برای-دکوراسیون-اتاق-خواب-دخترانه

6 طراحی جذاب برای دکوراسیون اتاق خواب دخترانهنمونه 1
در طراحی این اتاق خواب دخترانه از رنگ سفید و صورتی استفاده شده است. یک اتاق رویایی که متناسب با روحیات دخترانه است. رنگ صورتی رنگی رومانتیک و سمبل عشق است و چون از ترکیب دو رنگ قرمز و سفید ایجاد شده است خصوصیات هر دو را دارد. همانند قرمز رنگی پر انرژی است در فرد حس فعال بودن و مهیج بودن را القا می کند. رنگ سفید نیز نماد آرامش و ثبات است. تلفیق هر دو در طراحی اتاق خواب دخترانه به وفور مورد استفاده قرار گرفته است. در این اتاق رویایی کلیه عناصری که برای یک دختر جذابیت و گیرایی دارد وجود دارد یک مبلمان زیبا و شیک در کنار bean bag های فضایی مناسب و دلنواز را فراهم کرده است.


 9S1JRTFg63

نمونه 2
در این اتاق نیز از رنگ صورتی در کنار رنگ سفید برای طراحی دکوراسیون استفاده شده است. فضایی بزرگ با نور طبیعی که اتاق را شاد و زنده می کند و کمک می کند تا فرد از کلیه ی عناصری که در اتاق قرار گرفته است لذت ببرد و مدت زمان زیادی را بدون احساس کسلی و یکنواختی در آن سپری کند.

s5SvUgaIXW


 نمونه 3
در این اتاق خواب نیز همه آن چه برای یک زیبایی محیط خواب و راحتی و حس نشاط برای یک دختر مناسب است فراهم شده است. رنگ نیلی از رنگ هایی است که در ایجاد زیبایی و لطافت محیط تاثیر گذار است. رنگ نیلی از رنگ هایی است که به محیط انرزی می دهد و سبب می شود حس شادی و سر زندگی در فرد ایجاد شود. از سوی دیگر این رنگ نشانه عشق و محبت است. تخت خواب بسیار زیبا و به شکلی کاربردی در فضایی منفی یا پرت قرار گرفته شده و از قفسه های دیواری نیز برای قرار دادن کتاب ها و لوازم جانبی که مورد استفاده قرار می گیرد یا برای قرار دادن تزیئنات از آن ها استفاده می شود. سعی شده است از کف پوشی مناسب با رنگ روتختی برای ایجاد هارمونی استفاده شود.


 aXckxCIb6n

نمونه 4
در طراحی دکوراسیون این اتاق خواب دخترانه از رنگ بنفش استفاده شده است این رنگ از رنگ های شاد و پر انرژی است و این حس را به محیط و فرد انتقال می دهد. سعی شده است که با رنگ بنفش کم رنگ این محیط را تلطیف کرد. تمامی عناصر به شکلی مطلوب در کنار هم قرار گرفته اند. نوری که از پنجره ها به داخل وارد می شود به روشن نشان دادن اتاق کمک می کند. رنگ بنفش از رنگ هایی است که مناسب با روحیات حساس و ظریف یک دختر است. این رنگ سبب خیال پردازی فرد می شود.
 r49gShrHuY
نمونه 5
در طراحی این اتاق خواب از رنگ سفید استفاده شده است. طراحی به سبک کلاسیک انجام شده است. این اتاق خواب برای یک دختر صورت گرفته است. به عناصری که در اتاق خواب قرار گرفته است با دقت انتخاب شده اند. برای دیوار از رنگ سبز استفاده شده است که به محیط روح می دهد. از سوی دیگر در این اتاق از گل و گیاه استفاده شده است که سبب ایجاد ارتباط فرد با طبیعت می شود.
 8r7f4aqfMo
نمونه 6
رنگ قرمز و صورتی در کنار هم هارمونی مناسبی برای این اتاق خواب دخترانه فراهم کرده است. رنگ قرمز محیط را شاد و پر جنب و جوش می کند. رنگ قرمز سبب ایجاد انرژی مثبت در فضا می شود. تخت خواب در کنار پنجره که نور وارد می شود قرار می گیرد. عناصری نیز که برای یک اتاق خواب ضروری است نیز به نحوی زیبا در آن قرار گرفته اند تا فرد بتواند با راحتی بیشتری در این اتاق به استراحت و گذران وقت در اوقات فراغت بپردازد.

cx81sCpnBv

  سیسمونی سبز ، تولید کننده بهترین و باکیفیت ترین سرویسهای خواب نوزاد، کودک و نوجوان