اشتراک در تلگرام اشتراک در فیس بوک اشتراک در تویتر اشتراک در +1  گوگل اشتراک در لینکداین 1397/01/14طراحی یک اتاق باید خاص و کاربردی باشد و برای محیط رشد کودک مناسب باشددر این مقاله 10نمونه از دکوراسیون زیبا برای اتاق خواب کودک اشاره می کنیم
10نمونه-دکوراسیون-زیبا-برای-اتاق-خواب-کودک

10نمونه دکوراسیون زیبا برای اتاق خواب کودک


هیچ جایی بهتر از اتاق خواب برای کودکان نیست تا به انجام کارهای شخصی بپردازند و برای بازی تشویق شوند. در طراحی دکوراسیون اتاق کودک استفاده از رنگ و طرح های رنگی و پر جنب و جوش برای کودک می تواند الهام بخش باشد و زمینه های خلاقیت کودک را ایجاد می کند. طراحی دکوراسیون باید در کودک ایجاد هیجان کند تا در تنهایی خود و یا به هنگام حضور دوستانش در کنار او به بازی بپردازند. برای یک کودک اتاق خواب صرفا بیشتر از یک محل خواب است. یک اتاق خواب محلی است که کودک به انجام تکالیف مدرسه و مطالعه کردن و انجام بازی های پر سر و صدا و پرداختن به افکار و رویای کودکی و ملاقات با دوستان و انباشتن اسباب بازی هایش تماشای تلویزیون و یا نواختن الت موسیقی می پردازد. فضای اتاق کودک با توجه به آن چه که شما از آن در نظردارید برای فعالیت های وی مورد استفاده قراربگیرد. اتاق کودک می تواند به شکلی طراحی شود تا محیطی خاص و راحت و مملو از آرامش را برای سال های که پیش روی کودک دارد فراهم کند.

کارشناسان نهایی در اتاق کودک خود کودکان هستند که می توان از ایده های آن ها نیز بهره جست و این اجازه را به آنها بدهیم که در طراحی اتاق خودشان درگیر شوند و به شما برای انتخاب آن چه کودک می خواهند کمک کنند. ترجیحات کودک اغلب تغییرمی یابد بنابراین توجه به این نکته الزامی است تا در طراحی اتاق کودک یا اتاق بازی جایگزینی راحت صورت بپذیرد. طراحی یک اتاق باید خاص و کاربردی باشد و برای محیط رشد کودک مناسب باشد و از مسائلی است که باید مورد توجه قرار بگیرد..
اتاق کودک باید به گونه ای طراحی شود که طی گذر از کودکی به نوجوانی قابل استفاده و ساده و شیک باشد.

 

دکوراسیون اتاق کودک دخترانه

معمولا در طراحی دکوراسیون اتاق خواب کودکان به جنسیت کودک توجه می شود و طراحی ها بر اساس سلایق دختر یا پسر ها می توانند با یکدیگر تفاوت داشته باشند. در یک اتاق خواب دخترانه معمولا از رنگ صورتی استفاده می شود. این رنگ از رنگ های مورد علاقه دختران است. صورتی سبب ایجاد حس تخیل و رویا بافی در کودک می شود. در این اتاق تخت خوابی به شکل یک کالسکه طراحی شده است که بسیار خاص و چشم نواز است. کلیه عناصر به دقت و بر اساس یک ایده ی منحصر به فرد ایجاد شده است. در اختیار داشتن فضایی بزرگ این امکان را به کودک می دهد که درآن به بازی بپردازد.

نمونه دکوراسیون اتاق کودک

 

دکوراسیون اتاق کودک با تخت خواب طرح ماشین

این اتاق خواب برای یک کودک طراحی شده است همان طور که مشاهده می کنید برای تخت خواب از طرح ماشین استفاده شده است. این طراحی هم می تواند برای پ