اشتراک در تلگرام اشتراک در فیس بوک اشتراک در تویتر اشتراک در +1  گوگل اشتراک در لینکداین 1396/11/01نکات مهم در مورد چیدمان و محل قرارگیری اتاق نوزاد در خانه بسیار مهم می باشد و با توجه به این نکات راحتی وارامش نوزادتان را به همراه داشته باشید
نکات-مهمی-در-مورد-چیدمان-و-محل-قرارگیری-اتاق-نوزاد

نکات مهمی در مورد چیدمان و محل قرارگیری اتاق نوزاد
برای اتاق نوزاد باید اتاقی نزدیک به اتاق خواب خودتان را انتخاب کنید تا در شب هنگام مسیر کوتاهی را برای سر زدن به اتاق کودک تان طی کنید. دقت کنید که دمای اتاق نه زیاد سرد و نه زیاد گرم باشد و پنجره ها اجازه دهند که نور زیادی وارد اتاق شود و پرده ها قابلیت پوشش کل پنجره را داشته باشند تا در هنگام خواب نوزاد بتوان برای ممانعت از ورود نور از آن ها استفاده کرد.


هماهنگی نوع اتاق خواب با اتاق خواب نوزاد
اگر خانه ی شما یک خانه سنتی است باید در طراحی اتاق خواب نوزاد با سایر قسمت های خانه دقت نمایید که همان سبک مورد استفاده قرار بگیرد.


ساده طراحی کنید
با وجود همه ی لوازم و وسایل که مورد استفاده قرار میدهید باید بدانید که روی چیز های ساده تمرکز کنید. از زمینه های طبیعی استفاده کنید و آنها را با دیگر لوازم ترکیب کنید این گونه شما نیاز به تغییر دکوراسیون را در هر سال کاهش میدهید.


طراحی های قابل انعطاف را انتخاب کنید
زمانی که نوزاد بزرگتر می شود خود کودک می تواند تصمیم بگیرد چه می خواهد. در واقع می تواند در انتخاب شرکت کند و در واقع با رشد کودک تقاضاهای کودک نیز عوض می شود.


طراحی سازگار را برگزینید
می توانید به گونه ای طراحی کنید که قابل استفاده برای نوزاد بعدی نیز باشد. طراحی دیوار اتاق نیز می تواند تعویض شود. اگر احساس شود که این طراحی از مد افتاده است برچسب ای دیوار نیز می تواند به دلیل هزینه اندکی که دارند و از آن جهت که آسان نیز قابل تغییر است مورد استفاده قرار بگیرد تا زمانی که نوزاد یا کودک بزرگ تر می شود.


مطمئن شوید محیط برای نوزاد و یا کودک امن است
برای آن که کودک یا نوزاد در اتاق نگهداری شود و به بازی مشغول شود باید همه چیز به گونه ای طراحی شود که نوزاد و یا کودک در امنیت باشد.


ابتدا لوازم را انتخاب کنید
والدین اغلب از انتخاب رنگ شروع می کنند اما در حقیقت راحت تر و کم هزینه تر این است که لوازم را انتخاب کنید وسپس به طراحی دیوار و کف پوش بپردازید.


طراحی و عملکرد را با هم هماهنگ کنید
سخت ترین قسمت طراحی دکوراسیون اتاق خواب این است که مطمئن شوید که لوازم به راحتی و آسانی قابل استفاده باشد توجه به این که چه چیزی را بیشتر مورد استفاده قرار می دهید و کدام اندازه ها برای فضای شما بهتر است مهم می باشد . توجه به این نکات به شما در طراحی فضا کمک می کند.در مورد تزئین اتاق نوزاد به گونه ای عمل کنید که به جذابیت و تزئین اتاق کمک می کند.
    سیسمونی سبز ، تولید کننده بهترین و باکیفیت ترین سرویسهای خواب نوزاد، کودک و نوجوان