اشتراک در تلگرام اشتراک در فیس بوک اشتراک در تویتر اشتراک در +1  گوگل اشتراک در لینکداین 1396/11/09مهمترین و اصلی ترین استانداردهایی که باید یک کالای چوبی به ویژه سرویس خواب نوزاد ، کودک و نوجوان ، مبلمان کودک و وسایل چوبی داشته باشد.
مهمترین-استاندارد-محصولات-چوبی-سیسمونی-سبز-در-مشهد

مهمترین استاندارد محصولات چوبی سیسمونی سبز در مشهد


تولیدات سیسمونی سبز شامل سرویس خواب نوزاد ، کودک و نوجوان ، مبلمان کودک و وسایل چوبی می باشد ، که کلیه استاندارهای لازم در آن به کاررفته است. مجموعه سیسمونی سبز با در اختیار داشتن کارگاه تولیدی - تخصصی ، و سابقه ی چند دهه ای در زمینه تولید محصولات چوبی از جمله تولیدی های بنام و سرشناس‌درمشهد است که رعایت اصول تولید و استانداردهای ساخت محصولات چوبی را سرلوحه کار خویش قرار داده و کلیه استانداردها درسطح Aرعایت می نمایند. از جمله استانداردهایی که می توان به اختصار نام برد؛

 

رنگ

 

-استاندارد رنگ:

در این مجموعه برای  کلیه محصولات از رنگ پلی اورتان استفاده می گردد که دارای 4 مزیت عمده و مهم می باشد که شاید کمتر تولیدی ای این مهم را رعایت نماید. این رنگ در مقایسه با سایر رنگها داراری خاصیت ؛1-ضد نور، 2- ضد حساسیت ، 3- ضد بو، 4- ضد آب  می باشد. از اقدامات مهمی که در این مجموعه انجام می شود رنگ کاری در دو مرحله است که منجر به استحکام رنگ پایه می شود.

 

چوب

 

-استاندارد جنس و اصول نجاری :

سرویس خواب های موجود در بازار ایران عموما از 4 ماده ساخته می شوند. فلز، ورق ملامینه، ورق ام دی اف (MDF) و چوب. به طور خیلی خلاصه سرویس خواب چوبی از ام دی اف گرانتر است و سرویس خواب با جنس ام دی اف از ملامینه گرانتر است. در آخر نیز سرویس خواب فلزی قرار میگیرد. در مجموعه سیسمونی سبز از مرغوبترین چوبهای ایرانی با روکش مرغوب استفاده می شود  که درمقاله بعدی به بررسی یهتر شناخت جنس بهتر برای سرویسهای چوب اشاره خواهیم کرد.

در این مجموعه اصول نجاری به جد مورد توجه می باشد و هیچ گاه امنیت و کیفیت فدای سود بیشتر نمی شود به طور مثال فاصله نرده های محافظ تخت نوزاد نباید از 9.5 سانت بیشتر باشد ، چون منجر به اتفاقات خطرناک و جبران ناپذیری برای طفل خواهد داشت. انواع استانداردها را در مقاله دیگری ارائه خواهیم داد.

 "استفاده از جنس خوب و تولید محصولات با کیفیت ، ضامن کسب وکار ماست."

 

 

سیسمونی سبز ، تولید کننده بهترین و باکیفیت ترین سرویسهای خواب نوزاد، کودک و نوجوان