اشتراک در تلگرام اشتراک در فیس بوک اشتراک در تویتر اشتراک در +1  گوگل اشتراک در لینکداین 1396/11/09ارائه کاملترین اجزای سرویس خواب نوزاد و کودک ونوجوان در سیسمونی سبز که شامل تخت و میز تحریر و میز ارایش و پاتختی و کمد می باشد
مهمترین-اجزای-سرویس-خواب-نوزاد-و-کودک-ونوجوان

مهمترین اجزای سرویس خواب نوزاد و کودک ونوجوان


معمولا زمانی که مشتری وارد فروشگاه می شود ، در انتخاب اجزای سرویس خواب وملزوماتی که مورد نیاز است دچار سردرگمی می شود . بالخص در زمان کنونی که هرروز یک مدل جدید و یک تکه ی جدید به سرویسها اضافه می شود! مجموعه سیسمونی سبز برای هر سرویس خواب نوزاد، کودک و نوجوان حداقل قطعات زیر را قائل می شود (که بتوان لغت سرویس را به آن نسبت داد). یک عدد تخت ، پاتختی، یک عدد میز آرایش (یا میز دراور یا میز توالت) همراه با قاب آینه و صندلی. اینها قسمت های استاندارد، معمول و لازم برای یک سرویس خواب است. برخی سرویس خواب ها دارای یک جز اضافی به نام پاف نیز هستند که در پایین تخت قرار می گیرید (پاف جز اصلی یک سرویس خواب نیست و وجود آن تنها یک مزیت محسوب شده و عدم وجود آن نقص به شمار نمی آید) .

 

YqnzzSju8t

 

نکته ایی که باید به آن توجه داشته باشید وجود ست کمد یا بوفه یا ... در کنار سرویس می باشد. شاید اصلی ترین جز کمد باشد که به دلیل استفاده سرویس در اتاق خواب و نیاز به کمد در این اتاق، چه بهتر است که کمد انتخابی شما با سرویس خوابتان نیز ست باشد. برخی تولید کنندگان کمد ست با سرویس خوابشان را نیز تولید می کنند که به هیچ عنوان اجباری در خرید آن نمی باشد و هزینه آن جدای هزینه خود سرویس محاسبه می شود.

 

HUqThzeYbQ

 

اما برای آن دسته از خریدارانی که ست بودن برایشان با اهمیت است در نظر داشتن این موضوع ضروری است .چرا که معمولا هیچ شرکتی ست کمد با سرویس خواب شرکت دیگری را تولید و عرضه نمی کند. سیسمونی سبز با ست های کامل برای هرسلیقه ای ، سرویس خوابی را آماده کرده تا به همه نوع خواسته ای پاسخگو باشد. حتی تعیین جنس و متریال به کار رفته در سرویسها را به اختیار مشتری گذاشته تا با بودجه وتوانایی مالی هر شخص همخوانی داشته باشد.

 

gi93c78iSo

 

سیسمونی سبز ، تولید کننده بهترین و باکیفیت ترین سرویسهای خواب نوزاد، کودک و نوجوان