اشتراک در تلگرام اشتراک در فیس بوک اشتراک در تویتر اشتراک در +1  گوگل اشتراک در لینکداین 1396/11/15آشنایی بامطرح ترین چیدمان و دکوراسیون اتاق کودک پسرانه و راهنمایی در خرید سرویس خواب موردنظر
مطرح-ترین-چیدمان-و-دکوراسیون-اتاق-کودک-پسرانه

مطرح ترین چیدمان و دکوراسیون اتاق کودک پسرانه مطرح ترین چیدمان و دکوراسیون اتاق کودک پسرانه از لحاظ رنگ و طرز چیدمان وسایل اتاق و سرویس خواب پسرانه و انتخاب طرح کاغذدیواری در این مقاله آمده:


دکوراسیون اتاق کودک پسرانه با طرح فوتبالی

طراح در طرح فوق با استفاده از کانسپت فوتبال، عناصر فضایی را به گونه ای هنرمندانه انتخاب کرده است که همگی متناسب با روحیه کودک باشد. پوشش کف تداعی کننده زمین فوتبال می باشد که با انتخاب صندلی فانتزی به طرح توپ و دکور تخت هارمونی خوب و دلنشینی پدید آمده است. همچنین در این فضا به دلیل ادغاماتاق خواب دو کودک در دو رده سنی متفاوت، با استفاده از پوشش کف و مبلمان متفاوت توانسته است به خوبی فضاها را از هم تفکیک کند. 

 دکوراسیون پسرانه

 

دکوراسیون اتاق کودک پسرانه با فضای کوچک

اگر فضای خانه شما محدود است و با مشکل جا روبرو هستید، دکوراسیون فوق می تواند، طراحی ایده آلی برای دکوراسیون اتاق کودک شما باشد.
در این اتاق با ایجاد اختلاف ارتفاع با عنصر نردبان نه تنها فضایی متناسب با روحیات کودک فراهم شده است بلکه اتاق دارای فضای بیشتری می باشد.
پوشش روشن برای وسایل اتاق، کف و دیوارها، حس آرامش و تمیزی را به فضا القا کرده است و به منظور ایجاد نشاط و سرزندگی در کودک، رنگ سبز روشن را فقط در برخی عناصر، مانند کشوی کمد و صندلی ها به کار برده است.
استفاده از آویزهای فانتزی به تلطیف و زیبایی هرچه بیشتر فضا کمک کرده است.
 

دکوراسیون پسرانه


دکوراسیون اتاق کودک پسرانه با فضایی بانشاط

گاهی مواقع استفاده از  المان هایی مناسب و چشمگیر در دکوراسیون، کمک شایانی جهت ارتباط بیشتر کودک با فضای اتاقش دارد.
در طرح فوق با تزئین ستون میانی اتاق، از خشکی آن کاسته است و با قرار دادن تزئینات آویزان از سقف، فضایی متناسب با روحیات کودک فراهم نموده است. همچنین به جای استفاده از تخت، خوشخواب ها را بروی زمین قرار داده است، که علاوه بر ایجاد تنوع، کمک شایانی جهت ایجاد امنیت برای فرزندان فراهم نموده است. در این طراحی به جای رنگ آمیزی کل دیوارها با رنگ ترکیبی آبی سیر و بنفش، تنها یک دیوار را به این رنگ اختصاص داده است که از شلوغی فضا جلوگیری کند. و برای ایجاد فضایی پرنشاط تر از کوسن های رنگی در رنگ های مختلف استفاده نموده است.
 

دکوراسیون پسرانه


دکوراسیون اتاق کودک پسرانه

مهم ترین چیزی که می توان از دکوراسیون فوق برداشت نمود جدا سازی مناسب فضای دو کودک با استفاده از میز در میان تخت آنها است. با این کار علاوه بر مجزا نمودن دو بخش، نور طبیعی کافی جهت مطالعه نیز فراهم شده است. این طراحی به گونه ای استقلال فردی هر کودک را مورد توجه قرار داده است. نکته بعدی، ایجاد قفسه ها به گونه ای هنرمندانه در بالای تخت می باشد که هم در فضا صرفه جویی شده است و هم زیبایی خاصی به اتاق بخشیده است.
ترکیب دو رنگ لیمویی و پرتغالی برای پوشش دیوارها و عناصر تزئینی همچون قاب عکس و روتختی ها، فضایی کودکانه و دلنشین را ایجاد کرده است.
به دلیل رشد سریع کودکان، دکوراسیون اتاق فوق به گونه ای طراحی شده است که فضا بتواند در سالهای بعد نیز مورد استفاده قرارا بگیرد ولی از برخی عناصر کودکانه قابل تعویض، همچون فرش فانتزی چمنی سبز رنگ برای تلطیف روحیه کودک استفاده نموده است.
تعبیه قفسه ها و باکس هایی در بالای تخت ها و دیوار کناری تخت به منظور بهره گیری مناسب از فضا بوده است. استفاده از چراغ های آویز فانتزی در بخش میانی سقف با اختلاف ارتفاع متفاوت، فضا را دلنشین تر جلوه می دهد.
رنگ غالب در این اتاق رنگ قهوه ای می باشد که در پوشش دیوارها و کف مورد استفاده قرار گرفته است.


  سیسمونی سبز ، تولید کننده بهترین و باکیفیت ترین سرویسهای خواب نوزاد، کودک و نوجوان