اشتراک در تلگرام اشتراک در فیس بوک اشتراک در تویتر اشتراک در +1  گوگل اشتراک در لینکداین 1396/11/07از مهمترین نکات در زمان طراحی اتاق کودک توجه به علائق و شخصیت کودک می باشد
در-زمان-طراحی-اتاق-کودک-چه-مواردی-باید-رعایت-شود

در زمان طراحی اتاق کودک چه مواردی باید رعایت شودبرای اینکه بتوانیم دکوراسیون مناسبی را برای اتاق کودک خود طراحی کنیم باید حتما شخصیت و علایق کودک خود را در نظر بگیرید و بدانید که کودک در چه زمینه های علایق بیشتری دارد تا بتوانید در زمان طراحی دکوراسیون اتاق کودک خود راحت تر بتوانید جوانب مختلف را در نظر بگیرید. دکوراسیون اتاق کودک مستقیما در روحیات او تاثیر زیادی دارد و باید در این مورد حساس باشید در ادامه این مقاله به موارد مهمی در زمان طراحی اتاق کودک خواهیم پرداخت.


پوشش های پارچه ای برای دکوراسیون اتاق کودک

روکش‌ سرویس خواب و پرده در اتاق کودک از اهمیت خیلی زیادی برخوردار است. اغلب بچه ها دوست دارند که پرده اتاق رویاهایشان با روکش تخت آن ها یکی باشد. اکثرشان طرح هایی از قهرمانان داستان ها را دوست دارند. اختیار این مورد را به کودک دلبندتان بسپارید. اگر کودک شما هم به قهرمانان کارتونها علاقه دارد پیغام طراحی اتاق کودک با تم کارتونی را به شما توصیه می کنیم.
 

 

طراحی کودک اتاق کودک

 

تصویر کودکتان در اتاقش

قطعا همه ما از این که درحالات متنوع از کودکمان عکاسی کنیم لذت می بریم. از این عکس ها برای زیباتر شدن اتاق کودکتان مصرف کنید. این تصویرها جلوه خاصی به اتاق می دهد و علاوه براین حس خودباوری و اعتماد به نفس را در کودکان شما تقویت می کند. دکوری خاص به خاطر تزئین اتاق کودک با عکس های زیبای کودک می تواند ایده آلی خیلی خوب باشد تا شما بتوانید اتاق کودک نو به آفاق آمده را دگرگون کنید.

 

 طراحی اتاق کودک

 

اگر دو فرزند دارید بهتر است از تخت‌های دو طبقه تا حد ممکن مصرف نکنید، چرا که کودکان ضرورت دارند فضای باز و راحت بالای سرشان داشته باشند و تخت‌های دو طبقه این امکان را از کودکی که در طبقه اول می‌خوابد، می‌گیرد و همین مطلب می‌تواند در آینده باعث فشار و بدخلقی در او شود. کودکی که در طبقه بالا می‌خوابد نیز از آن هنگام که یک فضای تهی در زیر محل خوابش وجود دارد احساس ناامنی می‌کند و همین حس می‌تواند در بزرگسالی تاثیرات بدی در روحیه‌اش بگذارد.
 

طراحی اتاق کودک


نور اتاق کودک باید ملایم و غیرمستقیم باشد. بابت این کار، می توانید از اقسام نورهای بازتابی یا پخش شونده استفاده کنید تا چشم کودک آزرده نشود. یادتان باشد در مکانی که مختص به فعالیتهای کودک است، نوری جداگانه تجهیز کرده و از نورهای تزیینی هم در دکور اتاق کودکان بهره ببرید. می توانید انواع چراغ های تزیینی ریز را در جایی از اتاق قرار بدهید تا فضای خاصی را به خاطر بازی و گشت کودکان ایجاد کرده باشید.
 

طراحی اتاق کودک


ثبات شکل و اشیایی در دوروبر و دکوراسیون داخلی اتاق کودک در نهایت به او کمک می کند تا نقشه ذهنی مناسبی از نواحی اطرافش بکشد. گذشته از تحکیم اسباب در نواحی محیط کودک، تقویت رنگ هم به کودک کمک می کند تا او بعد از حدود یک سال آن دوروبر را خوب شناخته و طرح آن را در ذهنش تصویر کند و در مواقعی که والدین نیز حضور ندارند او بتواند در اتاق خودش به راحتی برسد. بنابراین کودکان با رنگ، پیوند بیشتری برقرار کرده و بیشتر به همان رنگی شوق دارند که از ابتدا با آن دوست شده اند.
 

     سیسمونی سبز ، تولید کننده بهترین و باکیفیت ترین سرویسهای خواب نوزاد، کودک و نوجوان