اشتراک در تلگرام اشتراک در فیس بوک اشتراک در تویتر اشتراک در +1  گوگل اشتراک در لینکداین 1396/11/15داشتن یک اتاق خواب زیبا و راحت در گرو رعایت برخی نکات می باشد برای چیدمان اتاق خواب به رنگ و چیدمان سرویس خواب توجه کنیم
برای-داشتن-یک-اتاق-خواب-زیبا-چه-باید-کرد

برای داشتن یک اتاق خواب زیبا چه باید کرداتاق خواب شخصی ترین بخش خانه است و در واقع پناهگاهی در برابر شلوغی و مشغله های خارج از خانه و زندگی روز مره است. هر کسی با سلیقه شخصی خودش، اتاق خوابش را دکور میکند. در واقع  ایده آل بودن دکوراسیون داخلی با توجه به سلایق افراد در ذهن هر شخص متفاوت است. در این مطلب به اتاق خواب میپردازیم و اینکه چه مواردی در دکوراسیون اتاق خواب  پر اهمیت می باشد.سیسمونی سبز مشهد امیدوار است بتواند با این مطالب آموزنده شما را در چیدمان وطراحی دکوراسیون اتاق خواب کودک و نوجوان یاری نماید.

 

 

 

آرامش در دکوراسیون اتاق خواب

 

اولین نکته که کلا در دکوراسیون داخلی خیلی مهمه و همه میدونیم، آرامش هست. این اهمیت در اتاق خواب چند برابر میشود. چرا که قراره بعد از یک روز طولانی و پرمشغله، برای چند ساعت استراحتی کنیم و خستگی های روزمره از بدنمون خارج شود. آرامش در اتاق خواب به خیلی چیزها بستگی داره. به لوازم، نوع چیدمان، رنگهایی که به کار میبریم و خیلی از نکات دیگه که کم کم راجع به شون صحبت میکنیم. لوازمی که برای اتاق خواب استفاده میکنیم و فرم و ویژگی هاش هم خیلی تاثیر گذاراست.

 

 دکوراسیون اتاق کودک مشهد

 

رنگ در دکوراسیون اتاق خواب

 

اینکه بتوانیم با رنگها بازی کنیم و در ترکیبهایی، تعادل و زیبایی رو باهم ایجاد کنیم توانایی خاصی میخواد که تنها و تنها با تجربه انواع رنگها، تصور و شجاع بودن در این کار ایجاد میشود. خیلی مهمه که از ترکیب و تجربه نترسیم و شجاعت کارهای جدید رو در دکوراسیون داشته باشیم. در غیر اینصورت، تنها چیزی که حاصل میشود، ترکیبات تکراری و بعضا کسل کننده است.

 

اینکه رنگهای خنک ممکنه به تنهایی ایجاد خواب آلودگی و کسل کنندگی داشته باشه و رنگهای گرم به تنهایی هیجان بیش از حدی ایجاد میکنند و هیچ یک از این ترکیبها مناسب یک فضای مسکونی نیست. البته رنگهای خنک مثل سبز و. آبی کمرنگ در اتاق خواب های تک نفره که تنها برای استراحت هستند، انتخاب خیلی بدی نیست. ولی همچنان پیشنهاد ما، بازی با رنگهاست. و هیچوقت توصیه نمیکنیم یک اتاق تنها و تنها با یک رنگ تزیین شود. چون تاثیرات منفی زیادی بر روان میگذارد.بحث رنگ در اتاق خواب خیلی گسترده است که مطلبی کاملا جدا گانه را میطلبد. در آینده حتما به این مطالب میپردازیم.

 

 دکوراسیون اتاق کودک مشهد

 

تزیینات و وسایل در دکوراسیون اتاق خواب

 

تزیینات و وسایل برای اتاق خواب تا حد معقولی احتیاج است و زیبایی می اورد ولی اگر از حدش بگذرد، حتی اگر خیلی لوکس و زیبا باشد، نه تنها زیبایی خودش و بقیه وسایل را نشان نمیدهد بلکه فقط باعث شلوغی و بهم ریختگی در اتاق میشود. پس باید در انتخاب وسایل و تزیینات و همچنین در مقدار استفاده این لوازم با توجه به بزرگی و کوچکی اتاق خواب دقت کنیم. سعی نکنیم اتاقمون رو با انواع وسایلی که میبینیم و خوشمون میاد فقط پر کنیم. گاهی باید از بعضی چیزها بگذریم و کنار بذاریمشون تا بتوانیم اتاق زیبا و مناسبی رو دکور کنیم.

 

 دکوراسیون اتاق کودک مشهد

 

تخت خواب در دکوراسیون اتاق خواب

 

 این نکته رو حتما باید توجه داشته باشیم که تخت در کدوم قسمت اتاق قرار میگیره. این موضوع خیلی مهم است و در آرامشی که در خواب داریم تاثیر مستقیم و خیلی زیادی دارد و خیلی ها بهش توجه نمیکنند. تخت خواب باید در قسمتی از اتاق خواب قرار بگیرد که حتی الامکان از در ورودی دید نداشته باشد. مخصوصا روبروی در ورودی نباشد. تخت را باید درقسمتی قرار داد که کمترین دید رو از بیرون اتاق داشته باشد..

 

 

 سیسمونی سبز ، تولید کننده بهترین و باکیفیت ترین سرویسهای خواب نوزاد، کودک و نوجوان