اشتراک در تلگرام اشتراک در فیس بوک اشتراک در تویتر اشتراک در +1  گوگل اشتراک در لینکداین 1396/12/07مهمترین عوامل ونکات ایمنی که برای خرید سرویس خواب نوزاد باید رعایت کرد :جنس تختخواب، ابعاد آن ، ایمنی ان و... می باشد
برای-تهیه-وخرید-سرویس-خواب-نوزاد-علاوه-بر-زیبایی-به-برخی-نکات-ایمنی-و-اصولی-باید-توجه-داشت

برای تهیه وخرید سرویس خواب نوزاد علاوه بر زیبایی به برخی نکات ایمنی و اصولی باید توجه داشت


بسیاری از افراد در هنگام خرید سرویس خواب نوزاد، فقط زیبایی محصول را مد نظر قرار می دهند و یا تنها به دنبال خرید سرویس نوزاد ارزان هستند، البته که قیمت سرویس خواب نوزاد در انتخاب شما تأثیر زیادی خواهد داشت اما این، در حالیست که محصولی که برای اتاق خواب کودک انتخاب می شود باید علاوه بر زیبایی، ایمن و کاربردی هم باشد.شاید مهم ترین انتخاب والدین در هنگام تهیه سیسمونی نوزاد انتخاب درست سرویس خواب نوزاد باشد. چرا که انتخاب صحیح آن خطرات زیادی را از کودک شما دور خواهد کرد.
آگاهی از، برخی اطلاعات در مورد خرید سرویس خواب نوزاد بسیار ضروری به نظر میرسد. اگر شما هم برای خرید سرویس خواب نوزاد به بازارهای مختلف یا سایت های گوناگون سرمیزنید، بهتر است کمی دست نگه دارید و این مطلب را تا انتها، با دقت بخوانید.سیسمونی سبز تولید کننده سرویس خوابهای استاندارد و مناسب نوزاد شما را در انتخاب درست سرویس خواب نوزاد کمک می کند.
مطمئناً بعد از مطالعه ی این مطلب، میتوانید با آگاهی و دقت بیشتر، سرویس خواب مناسب تری را برای نوزاد دلبند خود انتخاب کنید. 

 

ایمنی سرویس خواب نوزاد مهم ترین نکته!

اولین موردی که برای کالای خواب کودک باید در نظر گرفته شود، ایمنی آن است. معمولاً کالای خواب کودک شامل بالشت،  تشک، لحاف، تخت و گهواره ی نوزاد و … می شود. توجه به نکات ایمنی برای هر کدام از این موارد ضروری است.
بهتر است ارتفاع تخت نوزاد بین ۳۵ تا  40 سانتی متر انتخاب شود. تا نوزاد شما در سنینی که تازه شروع به راه رفتن یا چهار دست و پا میکند بتواند به راحتی از آن بالا رفته و پایین بیاید و مرتب کردن آن نیز برای شما راحت باشد.
همچنین تخت های بلند همیشه این نگرانی را برای والدین ایجاد میکنند که ممکن است نوزاد هنگام خواب از تخت پایین بیافتد. تخت نوزاد حتما