اشتراک در تلگرام اشتراک در فیس بوک اشتراک در تویتر اشتراک در +1  گوگل اشتراک در لینکداین 1396/12/19چند مدل چیدمان اتاق خواب نوجوان دخترانه و پسرانه که براساس سلیقه و علاقه نوجوان طراحی شده است
ارائه-چند-مدل-اتاق-خواب-نوجوان-دخترانه-و-پسرانه-با-طراحی-جدید-و-جذاب

ارائه چند مدل اتاق خواب نوجوان دخترانه و پسرانه با طراحی جدید و جذاب


نوجوانی یکی از دوره های حساس و مهم در زندگی فرزند شماست . اگر برای آن آماده نباشید یک دوران بحرانی سخت را هم شما و هم فرزندتان سپری خواهید کرد. یکی از مکانهایی که نوجوان بیشتر دوست دارد در آن به سر ببرد اتاق خوابش است. حال باید کوشید تا اتاق خوابی در خور احساسات و شخصیت او مهیا کرد تا نوجوان به راحتی و در کمال آ رامش و امنیت در آن زندگی کند.سیسمونی سبز تولید کننده سرویس خوابهای کودک و نوجوان  و طراح دکوراسیون داخلی اتاق نوجوان شما را به مطالعه این مقاله که شامل توضیحات و عکسهای چند نمونه چیدمان اتاق نوجوان (دخترانه و پسرانه ) می باشد، دعوت می کند.

 

چیدمان اتاق نوجوان

 مدل اتاق خواب نوجوان باید براساس سلایق و علایق خود نوجوان طراحی و تزیین شود تا ارتباط بین او و فضای استراحت وکار مستحکم باقی بماند. در این دوره بسیاری از نوجوانان شاید ترجیح بدهند اوقات خود را بیرون و بهمراه دوستانشان بگذرانند که البته اگر به اندازه کافی باشد بسیار خوب است اما در کنار آن باید فضایی برای نوجوان تدارک ببینید تا از ساعات بودن در خانه نیز به همان اندازه که با دوستانش است لذت ببرد. در این صورت فرزندتان تعادل رفتاری و روحی خوبی خواهد داشت.

چیدمان اتاق نوجوان

سن نوجوانی را دوره ای می دانند که تحولی عظیم در ظاهر و باطن فرد رخ می دهد و می تواند همراه با عکس العمل هایی باشد که قبل از این اصلا انتظارش را نداشتید، اگر این سن خوب کنترل نشود ممکن ارتباط قوی ایی که بین اعضای خانواده خصوصا پدر و مادر با فرزند نوجوانشان وجود دارد، خدشه دار شود. طراحی و تزیین دکوراسیونی شیک و کارآمد برای نوجوان و مدل اتاق خواب نوجوان ، یکی از وظایفی است که پدر و مادر باید برای او فراهم کنند تا همانطور که گفتم لحظات فراموش نشدنی و لذت بخش برای او در خانه رقم بخورد.

چیدمان اتاق نوجوان

مدل اتاق خواب نوجوان پسرانه شیک و زیبا 

ابتدا در مورد ویژگی های مدل اتاق خواب پسران توضیحاتی می دهیم و سپس به بررسی اتاق خواب دختران می پردازیم.طراحی و دیزاین اتاق خواب نوجوانان پسر بسیار راحت تر از آنچیزی است که فکرش را می کنید. اما طراحی اتاق زمانی نتیجه می دهد که رفتار و طریقه زندگی او در یک فضا را بخوبی بررسی کنید. سوالاتی اساسی در مورد علایق او بپرسید و به پاسخ هایش به دقت گوش دهید چرا که نوجوانان فکر می کنند که والدین آنها را نمی فهمند و به گفته های آنها اهمیت نمی دهند پس به این موضوع توجه زیادی داشته باشید.

چیدمان اتاق نوجوان

 شکل زیر یک نمونه جالب از مدل اتاق خواب نوجوان است که متعلق به یک نوجوان پسر را نشان می دهد که به موسیقی علاقه زیادی دارد. پالت رنگی تم اتاق خواب دو رنگ است رنگ سبز روشن که توسط نواری قهوه ای رنگ به دو قسمت تقسیم شده است. شاید بدانید که رنگ سبز رنگی مشترک است یعنی هم پسرانه است و هم دخترانه. به همین خاطر بسیاری از طراحان ترجیح می دهند از این رنگ ها در دکوراسیون داخلی استفاده کنند چرا که ظاهری باطراوت و شاداب به اتاق می دهد. مکان قرار گیری ابزار موسیقی هم جایی انتخاب شده که نشان دهنده اهمیت آن از دید شما است.

چیدمان اتاق نوجوان

اتاق بعدی همانطور که از ظاهرش مشخص است برای یک نوجوان فعال در زمینه ورزشی طراحی شده است. دکوراسیون داخلی اتاق براساس علایق و افتخاراتی که نوجوان در رشته ورزشی کسب کرده (در این مورد بخصوص ورزش محبوب تنیس) تزیین شده است. با یک نگاه متوجه خواهید شد که تمرکز اصلی این مدل اتاق خواب نوجوان بروی ورزش مورد علاقه نوجوان است. اگر می خواهید فرزندی قهرمان پرورش دهید، باید به افتخاراتی که او کسب کرده اجازه خودنمایی بدهید. البته خوب است در کنار این افتخارات، از لوازم دکوری جذاب و سرگرم کننده نیز استفاده کنید تا تمرکز و قوای ذهنی فرزند نوجوانتان افزایش بیابد.

چیدمان اتاق نوجوان

مدل اتاق خواب نوجوان ورزشی 

در شکل زیر اتاقی طراحی شده برای نوجوان دختر را مشاهده می کنید که علایق اصلی او را عکاسی، دوزندگی و طراحی مد لباس تشکیل می دهند. دکوراسیون هم دقیقا بر اساس همین علایق تزیین و چیده شده است. در این مدل اتاق خواب نوجوان از دیوار تاکیدی به رنگ صورتی بسیار زیبایی استفاده شده و باقی دیوارهای اتاق به رنگ سفید و خنثی درآمده اند. این کار باعث شده فضای اتاق بسیار انرژی بخش و شاد دیده شود. برای ایجاد تضاد در کوراسیون داخلی، رنگ خاکستری نیز در قسمت های مختلف اتاق بکار گرفته شده تا در ترکیب با صورتی، نگاه ها را سریعا به خود و دیوار تاکیدی اتاق بکشانند.

چیدمان اتاق نوجوان

در ادامه به بررسی کامل دکوارسیون اتاق نوجوان دختری می پردازیم که مورد بازسازی کامل قرار گرفته و از اتاقی کهنه و قدیمی به اتاقی مدرن و بسیار شیک مناسب با سلایق دختر نوجوان خانواده تبدیل شده است.

چیدمان اتاق نوجوان

همانطور که در شکل اول مشاهده می کنید اتاق قبل از بازسازی برای چندسال دست نخورده باقی مانده بود، فضایی تاریک و کوچک که حتی تخت قرار گرفته در آن نیز رفت و آمد را با مشکل مواجه می کرد. اما بعداز بازسازی (عکس دوم) اتاق بکلی متحول شده است، رنگ آبی و سفید فضایی را خلق کرده که واقعا شایسته یک نوجوان دختر است.
 چیدمان اتاق نوجوان

 

سیسمونی سبز ، تولید کننده بهترین و باکیفیت ترین سرویسهای خواب نوزاد، کودک و نوجوان