اشتراک در تلگرام اشتراک در فیس بوک اشتراک در تویتر اشتراک در +1  گوگل اشتراک در لینکداین 1396/11/15آشنایی با دکوراسیون اتاق خواب دخترانه و تم صورتی که مورد علاقه دختران است از مسائل مهم طراحی اتاق خواب کودک می باشد
اتاق-خواب-دخترانه-و-دکوراسیون-صورتی

اتاق خواب دخترانه و دکوراسیون صورتیاگر در شرف دختردار شدن هستید یا دختری در خانه دارید که می خواهید برای او اتاق جداگانه ای در منزل خود قرار دهید حتما تا کنون به یک اتاق خواب دخترانه اندیشیده اید  . از خرید سرویس خواب دخترانه گرفته تا رنگ و طرح دیوارها و سایر وسایل . یکی از مسائلی که در دکوراسیون مدرن امروزی بسیار مورد توجه قرار می گیرد و امروز از جمله واجبات شده است رنگ زمینه اتاق خواب نسبت به جنسیت بچه می باشد بطوری که برای پسرها معمولا از طیف رنگ آبی استفاده می شود و برای دخترها از طیف رنگ صورت و گاهی رنگ بنفش.

 

دکوراسیون صورتی دخترانه


 
ناگفته نماند دختران کم سن و سال تر معمولا رنگ صورتی را می پسندند و دختران جوان طیف رنگ بنفش را. برای طراحی هر اتاقی لازم است شما یک رنگ زمینه را در نظر گرفته و بیشتر از طیف رنگهای همان رنگ استفاده کنید .
 
می توانید برای دیوارهای اتاق دخترانه از یک رنگ صورتی ملایم که چشم را نزند بهره ببرید و سایر وسایل اتاق را مثل تختخواب ، میز کامپیوتر ، صندلی  و کمد در رنگهای دیگری از طیف صورتی استفاده کنید .

دکوراسیون صورتی دخترانه

 

اتاق خواب در کشورهای غربی

لازم به ذکر است که بدانیم در کشورهای اروپایی معمولا اتاق خوابها را بزرگ در نظر می گیرند و اتاق خواب محل تمام فعالیتهای کودک است و طبیعتا این اتاق متراژ بالایی دارد تا بتواند همه نیازهای کودک را پاسخ دهد ولی در کشور ما متاسفانه کمتر خانه ای وجود دارد که اتاق خوابی بزرگتر از ۱۶ متر داشته باشد .


 دکوراسیون صورتی دخترانه


همچنین در کشورهای غربی از آنجا که تمامی فعالیتهای کودک در اتاق خوابش صورت میگیرد معمولا جایی را انتخاب میکنند که نور کافی داشته باشد اما در کشور ما جایی را که کم نور است برای خواب استفاده می کنند زیرا معمولا فقط برای خوابیدن به اتاق خواب خود می روند.


 

  سیسمونی سبز ، تولید کننده بهترین و باکیفیت ترین سرویسهای خواب نوزاد، کودک و نوجوان